Referat Integracji i Pomocy Społecznej

Pracownicy:

Anna Pydych – Kierownik Referatu Integracji i Pomocy Społecznej
tel. 77 44 15 250 wew. 31
e-mail: a.pydych@rops-opole.plSend email

Katarzyna Kamińska – Główny specjalista ds. integracji i pomocy społecznej
tel. 77 44 15 250 wew. 23
e-mail: k.kaminska@rops-opole.plSend email

Anna Kluger – Główny specjalista
tel. 77 44 15 250 wew. 22
e-mail: a.kluger@rops-opole.plSend email

Barbara Trojnar – Główny specjalista ds. programów i współpracy z organizacjami pozarządowymi
tel. 77 44 15 250 wew. 19
e-mail: b.trojnar@rops-opole.plSend email

Rafał Kampa – Inspektor
tel. 77 44 15 250 wew. 20
e-mail: r.kampa@rops-opole.plSend email

Łukasz Krzak – Inspektor
tel. 77 44 15 250 wew. 16
e-mail: l.krzak@rops-opole.plSend email

Martyna Mrukot-Kostrzycka – Inspektor
tel. 77 44 15 250 wew. 30
e-mail: m.mrukot-kostrzycka@rops-opole.plSend email

Patrycja Wedler – Podinspektor
tel. 77 44 15 250 wew. 29
e-mail: p.wedler@rops-opole.plSend email


Osoba odpowiedzialna za treść: Anna Pydych
Opublikował: Dariusz Lisowski (10 sierpnia 2020 r. godz. 8:00)
Ostatnio zmienił: Dariusz Lisowski (2 lutego 2024 godz. 10:33)